| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 4 Mpixel |
| Focus Range | 3.18mm |
| Image Sensor Technology | 1/3" |
| Max. Video Resolution | 2560×1440 |
| Maximum Frame Capture Rate | 15 fps |
| Interface | Ethernet/Wi-Fi |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Motion detection<br/>Push Notifications<br/>Sound and Light Alarm |
| Supported Formats | H.264 |
| Protection Standarts | IP66 |
| Data Link Protocol Supports | Wi-Fi |
| Network/Transport Protocol | SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Antenna <br/>Speaker <br/>Card Reader (MicroSD) <br/>Reset Button <br/>Voice Control |
| Boja | White |
| Mounting Capability | Wallmount |
| Dodaci | Power Adapter <br/>Quick Start Guide <br/>Screws <br/>Mount kit <br/>Waterproof Seal <br/>Waterproof Cable Attachments |
| Certifications | CE, NCC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 45 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -20 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -20 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Non-Operating Humidity | 0 % |
| Power Device Type | Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Current | 0.3 A |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Dubina (mm) | 103.4 mm |
| Visina (mm) | 64.3 mm |
| Širina (mm) | 142.3 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Box |
TP-Link Tapo C230 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera, 3K 5MP (2880x1620), 2.4 GHz, Horizontal 360, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, baby crying, abnormal sound), AI Smart Tracking, Sound and Light Alarm
116,71 KM Original price was: 116,71 KM.99,20 KMCurrent price is: 99,20 KM. PDV
TP-Link Tapo C410 KIT Solar Powered security camera kit, 1 x Tapo C410, 1 x Tapo A201, 2K, 2.4 GHz, solar panel, non-stop power, flexible solar installation, smart detection and notifications (motion, people)
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
TP-Link Tapo C320WS Outdoor Security Wi-Fi Camera 2K (2560×1440), 2.4 GHz,2T2R, 2×External Antennas,1 × 10/100 Port, Motion Detection and Notifications, Sound Alarm, Starlight Night Vision(Up to 30 m),Color Night Vision, Remote Control, Two-way aud
SKU:
1196TAPO-C320WS
145,50 KM Original price was: 145,50 KM.123,67 KMCurrent price is: 123,67 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
