| Communication Technology | Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n)/Bluetooth 4.2 |
| Operating Frequency Band | 2.4 GHz |
| Product Size | 40x72x51 mm |
| Case Material | Polycarbonate |
| External Color | White |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK<br/>WPA2-PSK<br/>WPA<br/>WPA2 |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 35 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Certifications | CE, RoHS |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.05 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
Back to products
TP-Link Tapo T310 Smart Temperature and Humidity Sensor,868 MHz,battery powered(1xCR2450),detects temp. and humidity with great accuracy, records temp. and humidity data and generates periodic data summaries,Tapo smart app, Tapo Hub required(H100)
49,64 KM Original price was: 49,64 KM.42,19 KMCurrent price is: 42,19 KM. PDV
TP-Link Tapo P100(1-pack) Mini Smart Wi-Fi Socket, 220-240 V, 50/60 Hz, Max Load 10 A, 1200W, , 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth 4.2 (onboarding only), 802.11 b/g/n, Amazon Certified for Humans (FFS), Voice Control (works with Amazon Alexa and Google As.)
SKU:
1196TAPO-P100(1-PACK)
33,46 KM Original price was: 33,46 KM.28,44 KMCurrent price is: 28,44 KM. PDV
3 na zalihi
3 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
