| Vrsta napajanja | Solar Panel |
| Napajanje | Vanjski |
| Izlazni napon | DC 5.2 V |
| Output Power Connectors Type | USB-C |
| Standardi | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Standardi zaštite | IP65 |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Boja | White |
| Kompatibilni proizvodi | Tapo C400, Tapo C410, Tapo C420, Tapo C425 and more. |
| Dodaci | Brzi priručnik<br/>Vijci<br/>Mount kit<br/>USB-C to Micro-USB Adapter |
| Dubina (mm) | 15.7 mm |
| Visina (mm) | 120.42 mm |
| Širina (mm) | 173.42 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 174 mm |
| Širina (mm) | 120 mm |
| Visina (mm) | 16 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.14 kg |
| Neto težina (kg) | 0.14 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.14 kg |
| Težina kartona | 0.14 kg |
| Težina plastike | 0.14 kg |
| Količina u kutiji | 16 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8885020620405 |
TP-Link Tapo C630 KIT Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit, 3K 5MP (2880x1620), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W), Pan/Tilt, Non-Stop Power, AI Tracking, 24/7 Continuous Capture, Color Night Vision
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-LINK Tapo Solar Panel, Max.Charg: 5.2V 2.5W, Type-C charging Port, Non-Stop Power, Flexible Solar Installation, Works with Tapo Battery Camera, 4m Charging Cable(Total), Weatherproof (IP65), (work with Tapo C400, C410, C420, C425)
SKU:
1196TAPO A201
57,42 KM Original price was: 57,42 KM.48,81 KMCurrent price is: 48,81 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
