| Sensor Description | Temperature Sensor <br/>Humidity Sensor |
| Boja | White |
| Dodaci | Strap <br/>Battery <br/>Quick Start Guide <br/>Magnet <br/>Pin Ejector |
| Frequency Range | 868-922 MHz |
| Frequency Range | 868-922 MHz |
| Product Size | 12.3x46x46 mm |
| Boja | White |
| Dodaci | Strap<br/>Battery<br/>Quick Start Guide<br/>Magnet<br/>Pin Ejector |
| Battery Model | CR2450 |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -20 °C |
| Maximum Operating Humidity | 99 % |
| Minimum Operating Humidity | 0 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Retail |
TP-Link Tapo P100(1-pack) Mini Smart Wi-Fi Socket, 220-240 V, 50/60 Hz, Max Load 10 A, 1200W, , 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth 4.2 (onboarding only), 802.11 b/g/n, Amazon Certified for Humans (FFS), Voice Control (works with Amazon Alexa and Google As.)
33,46 KM Original price was: 33,46 KM.28,44 KMCurrent price is: 28,44 KM. PDV
TP-Link Tapo T315 Smart Temperature and Humidity Monitor, 868 MHz, battery powered(2xAAA), 2.7 inch E-ink display, Tapo smart app, Tapo IoT hub required, real-time monitoring, 2s refresh rate, data storage and export, alert and notification
85,43 KM Original price was: 85,43 KM.72,61 KMCurrent price is: 72,61 KM. PDV
TP-Link Tapo T310 Smart Temperature and Humidity Sensor,868 MHz,battery powered(1xCR2450),detects temp. and humidity with great accuracy, records temp. and humidity data and generates periodic data summaries,Tapo smart app, Tapo Hub required(H100)
SKU:
1196TAPO-T310
49,64 KM Original price was: 49,64 KM.42,19 KMCurrent price is: 42,19 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
