| Status Indicator | Activity Status |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Width (mm) | 95 mm |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Maximum Distance Range | 20 km |
| Depth (mm) | 73 mm |
| Height (mm) | 27 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 50 °C |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3z <br/>IEEE 802.3i |
| Networking Features | MDI/MDI-X switch |
| Data Transfer Rate | 1 Gbps |
| Optical Wave Length | 1550 nm |
| Abbreviated Description | |EnglishGigabit WDM Media ConverterEnglish| |
| LAN Interface Quantity | 1 |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Tp-Link AV600 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 600Mbps Powerline Data rate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV standard, Protoc.: IEEE802.3, IEEE802.3u, Range up to 300m, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
TP-Link TL-FC311A-20 Gigabit WDM Media Converter 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter, 1× Gigabit SC Port, 1× Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX), Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km
SKU:
1196TL-FC311A-20
83,26 KM Original price was: 83,26 KM.70,76 KMCurrent price is: 70,76 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
