| Interface | Ethernet |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Networking Form Factor | External |
| Number of Ports | 1 |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | IPv4 <br/>IPv6 |
| Data Bit Rate | 1 Gbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | DHCP Client Built-in <br/>DHCP Server Built-in <br/>Wireless Distribution System (WDS) <br/>Dual Band <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>MU-MIMO |
| Antenna | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Power Adapter | External<br/>DC 12 V, max 1.5 A |
| External Color | White |
| Included Accessories | Power Adapter <br/>PoE Injector <br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | Network Cable |
| Built-in Devices | Power Button<br/>Reset Button<br/>WPS Button |
| Depth (mm) | 255 mm |
| Height (mm) | 72 mm |
| Width (mm) | 400 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas
56,80 KM Original price was: 56,80 KM.48,27 KMCurrent price is: 48,27 KM. PDV
TP-Links N300 Wi-Fi Access Point, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M Port, Passive PoE Supported, AP/Client/Bridge/Repeater, Multi-SSID, 2 fixed antennas
66,76 KM Original price was: 66,76 KM.56,75 KMCurrent price is: 56,75 KM. PDV
TP-Link TL-WA1201 AC1200 Wireless Access Point, 867 Mbps at 5 GHz and 300 Mbps at 2.4 GHz band, MU-MIMO, Access Point, Range Extender, Multi-SSID, and Client mode, 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port(Supports Passive PoE), 4 x fixed HP Antennas
SKU:
1196TL-WA1201-EU
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
