| Vrsta mreže | USB Adapter |
| Local Area Network Architecture | Gigabit Ethernet |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Format | Vanjski |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet |
| LAN Chipset | Realtek RTL8153 |
| USB 3.0 | 3 (USB 3.0 (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Boja | White |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Dubina (mm) | 23 mm |
| Visina (mm) | 96 mm |
| Širina (mm) | 31 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.11 kg |
| Neto težina (kg) | 0.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.2 kg |
| Težina kartona | 0.11 kg |
| Težina plastike | 0.11 kg |
| Količina u kutiji | 100 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 6935364094553 |
