| Camera Type | PTZ Camera |
| Sensor Resolution | 4 Mpixel |
| Digital Zoom | 3 x |
| Image Sensor Technology | 1/3" CMOS |
| Max. Video Resolution | 2560×1440 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 84° |
| Vertical Viewing Angle | 46° |
| Diagonal Viewing Angle | 100° |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Tilt<br/>Pan<br/>Motion detection<br/>Line Crossing Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Slow Shutter<br/>Object Removal Detection<br/>Two-way audio<br/>Smart IR<br/>3D DNR<br/>Human Detection<br/>Camera Tampering Detection<br/>Region Entrance Detection<br/>HLC<br/>BLC<br/>Smart Detection<br/>Mirror<br/>Password Protection<br/>DWDR<br/>Vehicle Detection<br/>Object Abandoned Detection<br/>Area Intrusion Detection |
| Supported Formats | H.264<br/>H.264+<br/>H.265<br/>H.265+ |
| Protection Standarts | IP66 |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>IPv4 <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>FTP <br/>HTTP <br/>IPv6 <br/>ARP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>RTP <br/>NTP <br/>DNS <br/>UPnP <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS <br/>SFTP <br/>ONVIF |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3at |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Speaker <br/>Card Reader (MicroSD) <br/>Reset Button |
| External Color | White |
| Mounting Capability | Wallmount |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit <br/>Waterproof Cable Attachments |
| Certifications | CE, EAC, UKCA, RCM, Triman, BSMI, VCCI, FCC, IC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -30 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 95 % |
| Power Device Type | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Voltage | 12 V |
| Maximum Power Consumption | 16 W |
| Depth (mm) | 107 mm |
| Height (mm) | 139 mm |
| Width (mm) | 136 mm |
| Nominal Weight | 0.43 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.6 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.6 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.5 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 4895252500837 |
TP-Link Archer GE550 BE9300 Tri-Band Wi-Fi 7 Gaming Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz + 5764 Mbps at 6 GHz, 4x Internal Antennas, Quad-Core CPU, 1x5 G WAN port +1x5 G LAN port +3x2.5 G LAN ports, 1xUSB 3.0 Port
885,42 KM Original price was: 885,42 KM.752,60 KMCurrent price is: 752,60 KM. PDV
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
TP-Link VIGI C540V 4MP Dual-Lens Varied Focal Full-Color PT Camera, H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3"" Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2560×1440,2304×1296, 2048×1280, 1920×1080), PoE/12V DC
SKU:
1196VIGI-C540V
340,79 KM Original price was: 340,79 KM.289,67 KMCurrent price is: 289,67 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
