Samsung QLED 4K TV 50” je moderan i mocan televizor od 127 cm (50 inca) koji pruža vrhunsko vizualno iskustvo optimizirano za modernu kucnu zabavu. Kao dio Samsungove QLED TV linije, ovaj model je dizajniran za one koji žele žive boje, pametne funkcije i odlicne performanse.
| Specifikacije | https://www.samsung.com/ba/tvs/qled-tv/q7f-50-inch-qled-4k-smart-tv-qe50q7faauxxh/ |
| Dijagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Rezolucija zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Vrsta zaslona | QLED |
| Smart TV (operativni sistem) | Tizen |
| Osvježavanje zaslona | 50Hz |
| HDR | Quantum HDR, HDR10+ |
| Dodatne TV osobine | Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvučnika | 20W, 2CH |
| Zvuk | Object Tracking Sound: OTS Lite, Q-Symphy, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezivanje | WiFi5, BT5.3 |
| Priključci | 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Prijemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljač | Da |
| Težina | 9,9 kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 1120,3 x 237 x 694 mm |
| Mjere bez stalka | 1120,3 x 60 x 647 mm |
| Energetski razred | G |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija (mj) | 24 m |
