| Procesor | Atheros MIPS 74KC |
| Frekvencija | 720 MHz |
| RAM | 128 MB DDR2 SDRAM |
| Flash Memory | 8 MB |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Vrsta | Vanjski |
| Line Modulation Type | 256QAM |
| Status Indicator | Activity Status |
| Networking Features | Web Interface <br/>PoE |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Amplification | 19 dB |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PoE Adapter | Vanjski<br/>DC 24 V, max 0.5 A |
| Potrošnja | 8.5 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Wall Kit <br/>PoE Adapter |
| Dubina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 189 mm |
| Širina (mm) | 189 mm |
| Težina | 0.53 kg |
| Max. radna temperatura | 80 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 240 mm |
| Širina (mm) | 224 mm |
| Visina (mm) | 96 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.1359 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 504 mm |
| Širina kutije (mm) | 508 mm |
| Visina kutije (mm) | 264 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.65 kg |
| Težina kartona | 0.53 kg |
| Težina plastike | 0.53 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Other |
| EAN kod | 810354026348 |
Mercusys Halo H80X AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 3× Gigabit Ports per Unit, 1024-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS APP, Router/AP Mode, Parental Controls, MU-MIMO, WPA3
303,44 KM Original price was: 303,44 KM.257,93 KMCurrent price is: 257,93 KM. PDV
Eaton Network Managment Card - M3; Web/SNMP communications; Ethernet 10/100/1000BaseT; For UPS: 5P, 5PX, 5PX G2, 5SC Rack, 9PX, 9PXM, 9SX, 9130, Ferrups FX, 9E, 93PS, 91PS, 91PS Monoblock, 93E PDU: ATS rack PDU (EATS115, EATS120, EATS220)
754,71 KM Original price was: 754,71 KM.641,50 KMCurrent price is: 641,50 KM. PDV
UBIQUITI NanoBeam 5AC Gen2, EU
SKU:
1196NBE-5AC-GEN2-EU
340,79 KM Original price was: 340,79 KM.289,67 KMCurrent price is: 289,67 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
