| Procesor | ARM Cortex-A57 |
| Frekvencija | 2 GHz |
| RAM | 8 MB DDR4 SDRAM |
| Pohrana | eMMC 1×32 GBSSD 1×128 GB |
| Sučelje | Ethernet |
| Podržana brzina | 10 Gbps <br/>2.5 Gbps <br/>Gigabit Ethernet |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Network/Transport Protocol | L2TP <br/>IPv6 <br/>DHCP <br/>QoS <br/>IGMP |
| Status Indicator | Activity Status |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth |
| Networking Features | Jumbo Frames Support |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Napajanje | Interni<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Potrošnja | 100 W |
| Boja | Siva |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Širina (mm) | 285.6 mm |
| Težina | 4.7 kg |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 530 mm |
| Širina (mm) | 130 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.6409 kg |
| Neto težina (kg) | 4.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 536 mm |
| Širina kutije (mm) | 262 mm |
| Visina kutije (mm) | 453 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.2818 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084693254 |
