| Sučelje | Bluetooth |
| Podržana brzina | Wi-Fi |
| Vrsta | Vanjski |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac <br/>IEEE 802.11ax |
| Networking Features | Multiple Input Multiple Output (MIMO) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE |
| Amplification | 6 dBi |
| Strujni adapter | Vanjski<br/>AC 100-240 V, 50/60 Hz, max 0.3 A |
| Potrošnja | 11 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dubina (mm) | 77.6 mm |
| Visina (mm) | 169.7 mm |
| Širina (mm) | 112.2 mm |
| Težina | 0.34 kg |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 220 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 90 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.72 kg |
| Neto težina (kg) | 1.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 482 mm |
| Širina kutije (mm) | 364 mm |
| Visina kutije (mm) | 283 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.65 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810010074348 |
