| Sučelje | Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 2 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Vrsta | Vanjski |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 <br/>WPA3-Enterprise |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac <br/>IEEE 802.11ax |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>MU-MIMO |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Potrošnja | 9 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Standardi zaštite | IPX6 |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dubina (mm) | 181.2 mm |
| Visina (mm) | 343.2 mm |
| Širina (mm) | 60.2 mm |
| Težina | 0.819 kg |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 395 mm |
| Širina (mm) | 245 mm |
| Visina (mm) | 105 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.5086 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 442 mm |
| Širina kutije (mm) | 289 mm |
| Visina kutije (mm) | 388 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.526 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 3 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084695180 |
A pack of 10 highly-secure NFC cards used for access control within UniFi. Color - Black
100,99 KM Original price was: 100,99 KM.85,84 KMCurrent price is: 85,84 KM. PDV
UBIQUITI U6+, WiFi 6, 4 spatial streams, 140 m² (1,500 ft²) coverage, 300+ connected devices, Powered using PoE, GbE uplink.
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
Ubiquiti U6-Mesh-Pro-EU Indoor/outdoor WiFi 6 AP with 4 spatial streams, an integrated super antenna, and a gigabit passthrough port
SKU:
1196U6-MESH-PRO-EU
667,57 KM Original price was: 667,57 KM.567,43 KMCurrent price is: 567,43 KM. PDV
8 na zalihi
8 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
