| Accessory Name | UA-Intercom indoor/outdoor intercom terminal for managing residential and commercial building entry requests |
| Voltage | 48 V |
| Max. potrošnja energije | 13 W |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>LCD Touchscreen Display <br/>LED indikator <br/>NFC <br/>Bluetooth <br/>Front Camera |
| Standardi | CE, FCC, IC, UL 294, CAN/ULC-60839-11-1 |
| Vrsta | Vanjski |
| Boja | Crna |
| Sučelje | Ethernet |
| External Material | Aluminium/Glass/Polycarbonate |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -30 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Standardi zaštite | IP65 |
| Širina (mm) | 113.7 mm |
| Visina (mm) | 324.8 mm |
| Dubina (mm) | 28.3 mm |
| Težina | 0.965 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 381 mm |
| Širina (mm) | 146 mm |
| Visina (mm) | 114.5 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.293 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 299 mm |
| Širina kutije (mm) | 466 mm |
| Visina kutije (mm) | 416 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 18.344 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084693841 |
