| Cable Functionality | Network Cable |
| Cable Compliant Standards | Cat.6 <br/>2.5 Gbps |
| Značajke kabela | PoE |
| Left Connector | RJ-45 (Male) |
| Right Connector | RJ-45 (Male) |
| Boja | Siva |
| Dužina kabela | 0.3 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 90 mm |
| Širina (mm) | 15 mm |
| Visina (mm) | 51 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.004 kg |
| Neto težina (kg) | 0 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 340 mm |
| Širina kutije (mm) | 308.5 mm |
| Visina kutije (mm) | 248 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.1 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 200 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084695630 |
