| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wi-Fi |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Total Number of Ports | 2 |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Vrsta | Vanjski |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 122 m |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | TKIP <br/>WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>AES |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Dual Band <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Napajanje | Vanjski |
| Boja | White |
| Dodaci | Wall Kit |
| Dubina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 48.1 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Težina | 0.7 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 269 mm |
| Širina (mm) | 269 mm |
| Visina (mm) | 121 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.6424 kg |
| Neto težina (kg) | 1.272 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 451 mm |
| Širina kutije (mm) | 287 mm |
| Visina kutije (mm) | 284 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.8554 kg |
| Težina kartona | 0.65 kg |
| Težina plastike | 0.65 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354026126 |
