| Network Device Type | Router/Range Extender |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN + Bluetooth |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| CPU količina jezgri | 4 |
| Frekvencija | 1.5 GHz |
| RAM | 3 GB |
| Pohrana | Flash Memory 1×64 GB, Secure Digital Form Factor |
| WAN | RJ-45/SFP combo |
| Wireless Networking | IEEE 802.11a 2.4 GHz, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11b 2.4 GHz, up to 11 Mbps<br/>IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 600 Mbps<br/>IEEE 802.11ac 5 GHz, up to 1.7 Gbps<br/>IEEE 802.11ax 5 GHz, up to 2.4 Gbps<br/>IEEE 802.11be 6 GHz, up to 5.7 Gbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 <br/>WPA3-Enterprise |
| LAN | 1 x 10Base-T/100Base-TX SFP+<br/>1 x RJ-45 |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 <br/>IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E <br/>IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protocols (OSI Model) | IPv6<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>TLS |
| Application Layer | DNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>Multiple Input Multiple Output (MIMO) <br/>DHCP Server |
| Vrsta | Vanjski |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button<br/>Čitač kartica (Micro SD) |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| WAN | 1 (SFP+), 1 (RJ-45) |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Max. potrošnja energije | 50 W |
| Širina (mm) | 184.1 mm |
| Visina (mm) | 110 mm |
| Dubina (mm) | 110 mm |
| Težina | 1.1 kg |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | -10 % |
| Min. radna temperatura okoline | 95 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 286 mm |
| Širina (mm) | 153 mm |
| Visina (mm) | 161 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.675 kg |
| Neto težina (kg) | 0.9 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 549 mm |
| Širina kutije (mm) | 371 mm |
| Visina kutije (mm) | 364 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12.41 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810177160212 |
TP-Links N300 Wi-Fi Access Point, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M Port, Passive PoE Supported, AP/Client/Bridge/Repeater, Multi-SSID, 2 fixed antennas
66,76 KM Original price was: 66,76 KM.56,75 KMCurrent price is: 56,75 KM. PDV
Ubiquiti UDB-Pro-EU Device Bridge Pro 5 GHz wireless bridge with PoE output that connects at 5+ km distances or seamlessly uplinks to UniFi WiFi, (2) GbE ports with (1) PoE output for PoE devices
698,69 KM Original price was: 698,69 KM.593,88 KMCurrent price is: 593,88 KM. PDV
UBIQUITI UniFi Dream Router 7
SKU:
1196UDR7-EU
869,86 KM Original price was: 869,86 KM.739,38 KMCurrent price is: 739,38 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
13
People watching this product now!
