| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Vrsta | Vanjski |
| Brzina prijenosa | 866.7 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | TKIP <br/>WPA-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 <br/>AES |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) |
| Antenna | Interni |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power over Ethernet | DC 44-57 V |
| Potrošnja | 8 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Standardi zaštite | IPX6 |
| Dubina (mm) | 34 mm |
| Visina (mm) | 137 mm |
| Širina (mm) | 84 mm |
| Težina | 0.173 kg |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 180 mm |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 65 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3988 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 502 mm |
| Širina kutije (mm) | 342 mm |
| Visina kutije (mm) | 219 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.97 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 25 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810084693636 |
