| Number of Ports | 16 x (2.5 Gbps) RJ-45</br>32 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>4 x (10 Gbps) SFP+ |
| Total Number of Ports | 52 |
| Switching Layers | Layer 2 <br/>Layer 3 |
| Brzina prijenosa | 224 Gbps |
| Network/Transport Protocol | DHCP <br/>IGMP <br/>STP <br/>RSTP <br/>LLDP |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1X |
| Networking Features | Jumbo Frames Support <br/>8 Ports PoE+ <br/>24 Ports PoE+ <br/>8 Ports PoE++ |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| SFP+ | 4 |
| Napajanje | Interni<br/>AC 100-240 V |
| Power over Ethernet | Vanjski<br/> |
| Izlazna snaga | 820 W |
| Dubina (mm) | 400 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 442.4 mm |
| Težina | 6.2 kg |
| Boja | Siva |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 540 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 520 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.0576 kg |
| Neto težina (kg) | 3.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 558 mm |
| Širina kutije (mm) | 264 mm |
| Visina kutije (mm) | 563 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 17.525 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 810084692721 |
