| Model | AVSR25x500 |
| Naziv | Vacuum Sealer Food Roll |
| Accessory Name | Vacuum Seal Bag – in Roll Size: 25cm(±2mm ) *500cm(±3%)3 rolls in a pack (color box); |
| Kompatibilni proizvodi | VS1, VS2 |
| Značajke | Fits for all AENO Vacuum sealers<br/>Safe – BPA free<br/>High strength – 7 layers<br/>Multipurpose: keeping fresh, marinating, storing in the fridge or freezer, sous vide cooking<br/>Operating temperature: ?15…+100 °C<br/>For Wet and Dry Foods<br/>AVSR25?500 Vacuum Sealer Food Roll (universal)<br/>Free Cut Size: 3 rolls 25×500 cm |
| Boja | Transparent |
| Fabrication Material | PA + PE |
| Bag Thickness | 7 layers, 80 micron |
| Sealing Temperature | 140-160℃ |
| Structure | 1 side Corrugated |
| Types of Product | Wet & Dry |
| Širina (mm) | 250 mm |
| Dubina (mm) | 5000 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 175 mm |
| Širina (mm) | 61 mm |
| Visina (mm) | 259 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.24 kg |
| Količina u pakiranju | 3 |
| Dužina kutije (mm) | 390 mm |
| Širina kutije (mm) | 370 mm |
| Visina kutije (mm) | 545 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 18.4 kg |
| Težina kartona | 0.08 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 24 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485011970 |
