| Interface | Ethernet |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Device Location | External |
| Data Bit Rate | 300 Mbps |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Requires Operating System | Microsoft Windows XP <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 <br/>Microsoft Windows 8 |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit <br/>Driver CD <br/>PoE Adapter |
| Cable Included | Power Cable |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 47.5 mm |
| Width (mm) | 180 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.82 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.82 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364091620 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Omada 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ 8× Gigabit PoE+ Ports, 2x Gigabit Non-PoE Ports, 1× Combo Gigabit SFP Slot 802.3at/af, 123 W PoE Power, Desktop Steel Case Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Priority Mode for Port1-2,
449,71 KM Original price was: 449,71 KM.382,25 KMCurrent price is: 382,25 KM. PDV
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point, Qualcomm, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, Multi-SSID, 5dBi External Omni Waterproof Antennas, IP65-rated Dustproof/Weatherproof Enclosure, 6KV Lightning Protection, Pole/wall Mounting
140,83 KM Original price was: 140,83 KM.119,70 KMCurrent price is: 119,70 KM. PDV
300Mbps Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, QCOM, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, AP Mode, Multi-SSID, WMM, Rogue AP Detection, with 2*4dbi Internal Antennas
SKU:
1196EAP110
100,37 KM Original price was: 100,37 KM.85,32 KMCurrent price is: 85,32 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
13
People watching this product now!
