| Number of Ports | 9 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45</br>1 x (Gigabit Ethernet) RJ-45/SFP combo |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 4K |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>8 Ports PoE+ |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 9 (RJ-45); 1 (RJ-45/SFP combo) |
| Power Adapter | External<br/>AC 220 V, 50 Hz<br/>Output: DC 53.5 V |
| Power Consumption Operational | 141.4 W |
| Depth (mm) | 126 mm |
| Height (mm) | 26 mm |
| Width (mm) | 209 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 15.3 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4895252507768 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Omada 8-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ 8× Gigabit PoE+ Ports 802.3af/at, 64 W PoE Power, Desktop Steel Case Plug and Play
190,63 KM Original price was: 190,63 KM.162,03 KMCurrent price is: 162,03 KM. PDV
300Mbps Wireless N Outdoor Access Point, Qualcomm, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, Multi-SSID, 5dBi External Omni Waterproof Antennas, IP65-rated Dustproof/Weatherproof Enclosure, 6KV Lightning Protection, Pole/wall Mounting
140,83 KM Original price was: 140,83 KM.119,70 KMCurrent price is: 119,70 KM. PDV
Omada 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+ 8× Gigabit PoE+ Ports, 2x Gigabit Non-PoE Ports, 1× Combo Gigabit SFP Slot 802.3at/af, 123 W PoE Power, Desktop Steel Case Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Priority Mode for Port1-2,
SKU:
1196DS110GMP
449,71 KM Original price was: 449,71 KM.382,25 KMCurrent price is: 382,25 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
