| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Installed Buffer Memory Storage Capacity | 128 MB |
| External Connection Type | <b>2 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz<br/>IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz |
| LAN | 2 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 Gbps) |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Firewall Encryption Algorithm | WPA-PSK<br/>WPA2-PSK |
| Router Features | Live Parental Controls <br/>Dual Band <br/>Access Point <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>DHCP Server |
| Antenna | Internal |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Device Location | External |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| LAN/WAN | 2 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Current | 2 A |
| Maximum Input Voltage | 12 V |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.2 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1.2 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1.2 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System,Qualcomm CPU,867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz,2 Gigabit Ports, 2 internal antennas,MU-MIMO, Beamforming,Parental Controls,QoS,Reporting,Access Point Mode,IPv6 Ready,Deco App
129,94 KM Original price was: 129,94 KM.110,45 KMCurrent price is: 110,45 KM. PDV
TP-Link Deco M4 (3-pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System,Qualcomm CPU,867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz,2 Gigabit Ports, 2 internal antennas,MU-MIMO, Beamforming,Parental Controls,QoS,Reporting,Access Point Mode,IPv6 Ready,Deco App
356,35 KM Original price was: 356,35 KM.302,89 KMCurrent price is: 302,89 KM. PDV
TP-Link Deco M4 (2-pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System,Qualcomm CPU,867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz,2 Gigabit Ports, 2 internal antennas,MU-MIMO, Beamforming,Parental Controls,QoS,Reporting,Access Point Mode,IPv6 Ready,Deco App
SKU:
1196DECO-M4(2-PACK)
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
4 na zalihi
4 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
