| Number of Ports | 6 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet) |
| Total Number of Ports | 6 |
| Uplink Port Type | 2 x 10Base-T/100Base-TX |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>4 Ports PoE |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Desktop |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 6 (RJ-45) |
| Power Adapter | External<br/> |
| Power Consumption Operational | 74 W |
| Depth (mm) | 101 mm |
| Height (mm) | 25 mm |
| Width (mm) | 158 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.87 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.32 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 11.44 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.55 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.55 kg |
| Packs in Box | 12 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364030933 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
4-port 10/100Mbps Unmanaged PoE+ Switch with 2 10/100Mbps uplink ports, meta case, desktop mount, 4 802.3af/at compliant PoE+ port, 2 10/100Mbps uplink ports, DIP switches for Extend mode, Isolation mode and Priority mode, up to 250m PoE power supply
SKU:
1196TL-SF1006P
100,37 KM Original price was: 100,37 KM.85,32 KMCurrent price is: 85,32 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
