| Number of Ports | 5 |
| Number of Ports | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Network/Transport Protocol | IGMP <br/>IGMPv2 <br/>IGMPv3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1p(QoS) <br/>IEEE 802.1Q(VLAN) <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3u <br/>IEEE 802.3x <br/>IEEE 802.3i <br/>IEEE 802.3at |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Jumbo Frames Support <br/>MDI/MDI-X switch <br/>Web Interface <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Stand Alone |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | External<br/> |
| Depth (mm) | 98 mm |
| Height (mm) | 25 mm |
| Width (mm) | 99.8 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.08 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.4 kg |
| Packs in Box | 8 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4895252500264 |
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
303,44 KM Original price was: 303,44 KM.257,93 KMCurrent price is: 257,93 KM. PDV
5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, metal case, desktop mount, PoE budget 65W, support 802.1q VLAN, QoS, Port Isolation, Loop Prevention, IGMP, PoE Extend mode, easy management via Web UI and Easy Smart Utility.
122,93 KM Original price was: 122,93 KM.104,49 KMCurrent price is: 104,49 KM. PDV
5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+ 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Ports 802.3af/at, 120 W PoE Power, Desktop Steel Case PoE Auto Recovery, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, Web/Utility Management, Plug and Play
SKU:
1196TL-SG105MPE
210,07 KM Original price was: 210,07 KM.178,57 KMCurrent price is: 178,57 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
20
People watching this product now!
