| Number of Ports | 48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| MAC Address Table Size | 8K |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3x |
| Networking Features | Auto-Negotiation <br/>Auto-uplink <br/>MDI/MDI-X switch |
| Device Location | External |
| Mounting Capability | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| Certifications | FCC, CE, RoHS |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity | 48 |
| Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector Type | RJ-45 |
| Requires Operating System | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows 98SE <br/>Microsoft Windows NT <br/>Microsoft Windows XP <br/>Novell Netware <br/>Unix <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Depth (mm) | 180 mm |
| Height (mm) | 44 mm |
| Width (mm) | 440 mm |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 6.35 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Packs in Box | 4 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364021559 |
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
303,44 KM Original price was: 303,44 KM.257,93 KMCurrent price is: 257,93 KM. PDV
5-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE+, metal case, desktop mount, PoE budget 65W, support 802.1q VLAN, QoS, Port Isolation, Loop Prevention, IGMP, PoE Extend mode, easy management via Web UI and Easy Smart Utility.
122,93 KM Original price was: 122,93 KM.104,49 KMCurrent price is: 104,49 KM. PDV
Switch TP-Link TL-SG1048, 48-Port Gigabit RJ45 10/100/1000Mbps Standard 19-inch rack-mountable steel case switch, 96Gbps Switching Capacity, 2 Fans, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
SKU:
1196TL-SG1048
879,20 KM Original price was: 879,20 KM.747,31 KMCurrent price is: 747,31 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
