| Boja | Crna |
| Provides Ports | USB 3.0 |
| Dodaci | Power Adapter 12V<br/>USB kabel |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Dubina (mm) | 17.5 mm |
| Visina (mm) | 65.5 mm |
| Priključci | USB 3.0: 7x (USB 3.0 (Type A))<br/>USB 2.0: 2x (4-pin USB (type A)) |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 6935364010041 |
TP-Link UH6120C USB Type-C 6-Port Hub, 1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,2 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
105,04 KM Original price was: 105,04 KM.89,28 KMCurrent price is: 89,28 KM. PDV
TP-Link UH9120C USB Type-C 9-Port Hub,1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,1 x SD + 1 x microSD(TF) 104MB/s Port,3 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
122,16 KM Original price was: 122,16 KM.103,83 KMCurrent price is: 103,83 KM. PDV
7 ports USB 3.0 Hub with 2 power charge ports (2.4A Max), Desktop, a 12V/4A power adapter included
SKU:
1196UH720
101,93 KM Original price was: 101,93 KM.86,64 KMCurrent price is: 86,64 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
