| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11ac/n/a 5.4 GHz, up to 867 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| LAN | 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv6<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Device Location | External |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 37.1 mm |
| Height (mm) | 159.7 mm |
| Depth (mm) | 125.9 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 347 mm |
| Pack Width (mm) | 239 mm |
| Pack Height (mm) | 65 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.63 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.53 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 500 mm |
| Box Width (mm) | 370 mm |
| Box Height (mm) | 355 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Retail |
Mercusys MS105GS 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
26,30 KM Original price was: 26,30 KM.22,36 KMCurrent price is: 22,36 KM. PDV
Mercusys MR37BE BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5760 Mbps at 5 GHz, 6x Ext. Antennas, 1x 2.5 Gbps WAN port + 1x 2.5 Gbps LAN port + 2x Gigabit LAN ports, MLO, 4096-QAM, OFDMA, HE160, Router/Access Point Mode, MU-MIMO
223,31 KM Original price was: 223,31 KM.189,81 KMCurrent price is: 189,81 KM. PDV
AC1200 Dual-Band Wi-Fi Gigabit RouterSPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Fixed External Antennas, 2× Gigabit LAN Ports, 1× Gigabit WAN PortFEATURE: Router/Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO,
SKU:
1196MR30G
56,80 KM Original price was: 56,80 KM.48,27 KMCurrent price is: 48,27 KM. PDV
6 na zalihi
6 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
