| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 4 Mpixel |
| Focus Range | 4mm |
| Image Sensor Technology | 1/3.06" CMOS |
| Max. Video Resolution | 2560×1440 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 80° |
| Vertical Viewing Angle | 43° |
| Diagonal Viewing Angle | 84° |
| Web Cam Features | Tilt<br/>Pan<br/>Power over Ethernet<br/>Motion detection<br/>Fixed Focus<br/>Supported Protocol ONVIF<br/>Intrusion Detection<br/>Line Crossing Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Wide Dynamic Range<br/>Object Removal Detection<br/>Two-way audio<br/>3D DNR<br/>Human Detection<br/>Region Entrance Detection<br/>HLC<br/>BLC<br/>Mirror<br/>Privacy Masks<br/>DWDR<br/>Vehicle Detection<br/>Object Abandoned Detection |
| Supported Formats | H.264<br/>H.264+<br/>H.265<br/>H.265+ |
| Protection Standarts | IP66 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio Interface | 2 |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet <br/>4G |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>HTTP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>UPnP <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Speaker <br/>Reset Button <br/>Card Reader (Micro SD) <br/>SIM-card Slot |
| External Color | White |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit |
| Certifications | CE, RCM, BSMI, RoHS, NCC |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -30 °C |
| Maximum Operating Humidity | 95 % |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -40 °C |
| Maximum Non-Operating Humidity | 95 % |
| Power Device Type | Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Voltage | 12 V |
| Depth (mm) | 120 mm |
| Height (mm) | 201 mm |
| Width (mm) | 182 mm |
| Nominal Weight | 0.69 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.8 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE Full-Color Wi-Fi Pan/Tilt Outdoor Network Camera 4G Cat4 150/50 Mbps, LTE-FDD/LTE-TDD/HSPA+/UMTS,H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3" Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6,0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps, IP66
SKU:
1196VIGI-C540-4G
427,93 KM Original price was: 427,93 KM.363,74 KMCurrent price is: 363,74 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
11
People watching this product now!
