| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| 4G | 4G: up to 100 Mbps</b><br/>Modem Compliant Standards:<br/><li>FDD-LTE (800/900/1800/2100/2600MHz)<br/><li>TDD-LTE (2300/2600MHz) |
| WAN | up to 100 Mbps</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 433 Mbps<br/>IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 3 x 10Base-T/100Base-TX up to 100 Mbps |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.3 <br/>IEEE 802.3ab <br/>IEEE 802.3u |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>ATM<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IPsec<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>SSL<br/>PPPoA<br/>IPoE<br/>IPoA |
| Application Layer | SNMP <br/>DNS <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | NAT Support <br/>IP Filter <br/>URL Filter <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering <br/>DoS Attack Protection |
| Router Features | Wireless Distribution System (WDS) <br/>WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antenna | External |
| Device Location | External |
| Certifications | CE, FCC, RoHS |
| Dodaci | Power Adapter |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 7 <br/>Microsoft Windows 8 <br/>Microsoft Windows 8.1 |
| Power Device Location | External |
| Širina (mm) | 202 mm |
| Visina (mm) | 33.6 mm |
| Dubina (mm) | 141 mm |
| Boja | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 70 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 40 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.84 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.4 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Tip pakiranja | Other |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
AC1200 Wireless Dual Band 4G LTE Router, build-in 4G LTE modem, support LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS, with 3x10/100Mbps LAN ports and 1x10/100Mbps LAN/WAN port, 300Mbps at 2.4GHz, 867Mbps at 5GHz, 802.11b/g/n/ac, 2 internal LTE antennas,
231,86 KM Original price was: 231,86 KM.197,07 KMCurrent price is: 197,07 KM. PDV
TP-Link Archer MR500 AC1200 4G LTE Advanced Cat6 Gigabit Router, Build-In 300Mbps 4G+ LTE Advanced Modem, 867 Mbps at 5 GHz + 300 Mbps at 2.4 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, 2× Antennas, 3× G LAN Ports, 1× G WAN/LAN Port, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+
319,00 KM Original price was: 319,00 KM.271,15 KMCurrent price is: 271,15 KM. PDV
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router w 4G LTE modem, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM,3×10/100Mbps LAN,1×10/100Mbps LAN/WAN,300Mbps at 2.4GHz,433Mbps at 5GHz,802.11b/g/n/ac,3 int. Wi-Fi + 2 LTE antennas, Tether App
SKU:
1196ARCHER-MR200
225,63 KM Original price was: 225,63 KM.191,79 KMCurrent price is: 191,79 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
