| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac 5 GHz, up to 867 Mbps<br/>IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | WEP <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 4 x 10Base-T/100Base-TX |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>IPsec<br/>IGMP<br/>L2TP<br/>PPTP<br/>QoS |
| Application Layer | DHCP <br/>SNMP <br/>DNS <br/>FTP <br/>SMB <br/>Telnet <br/>DDNS <br/>UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | Web Interface <br/>Dual Band <br/>Access Point <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Device Location | External |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Dodaci | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Frequency | 60 Hz |
| Minimum Input Frequency | 50 Hz |
| Maximum Input Voltage | 240 V |
| Minimum Input Voltage | 100 V |
| Širina (mm) | 106.7 mm |
| Visina (mm) | 24.3 mm |
| Dubina (mm) | 115 mm |
| Boja | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.8 kg |
| Težina kartona | 0.7 kg |
| Težina plastike | 0.7 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Retail |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz,4× external Antennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port + 1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, MLO, 4096-QAM
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
TP-Link Archer AX72 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps (2.4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz), 6× Antennas, Qualcomm 1 GHz Dual-Core CPU, 1× G WAN + 4× G LAN, 1 x USB 3.0, 4x4 MIMO,OFDMA,OFS,4T4R,Beaforming,HT160,100+ con. devices
294,10 KM Original price was: 294,10 KM.249,98 KMCurrent price is: 249,98 KM. PDV
AC1200 Dual-band Wi-Fi router, up to 867 Mbps at 5 GHz + up to 300 Mbps at 2.4 GHz, support for 802.11ac/n/a/b/g/standards, Wi-Fi On ,4xFixed antennas
SKU:
1196ARCHER-C54
77,65 KM Original price was: 77,65 KM.66,00 KMCurrent price is: 66,00 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
16
People watching this product now!
