| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| Internal Clock Rate | 1.2 GHz |
| External Connection Type | <b>1 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps<br/>IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 400 Mbps |
| LAN | 4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 ) |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Router Features | Dual Band <br/>Access Point <br/>WPS (Wi-Fi Protected Setup) <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>Airtime Fairness |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 120 mm |
| Height (mm) | 27.9 mm |
| Depth (mm) | 120 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.2 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
TP-Link Archer BE230 BE3600 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 2882 Mbps at 5 GHz,4× external Antennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port + 1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, MLO, 4096-QAM
256,76 KM Original price was: 256,76 KM.218,24 KMCurrent price is: 218,24 KM. PDV
TP-Link Archer AX72 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps (2.4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz), 6× Antennas, Qualcomm 1 GHz Dual-Core CPU, 1× G WAN + 4× G LAN, 1 x USB 3.0, 4x4 MIMO,OFDMA,OFS,4T4R,Beaforming,HT160,100+ con. devices
294,10 KM Original price was: 294,10 KM.249,98 KMCurrent price is: 249,98 KM. PDV
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router, 4 x G LAN, 1 x G WAN, 400 Mbps (2.4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) 802.11ac Wave2 WiFi, MU-MIMO, Beamforming, AP mode, WPA3, 4 x external antennas, 1.2 GHz CPU, Tether App, Smart Connect
SKU:
1196ARCHER-C64
91,81 KM Original price was: 91,81 KM.78,04 KMCurrent price is: 78,04 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
