| Interface | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wi-Fi |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Lokacija | Vanjsko |
| Network/Transport Protocol | HTTP <br/>HTTPS <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SSH |
| Brzina prijenosa | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 Gh/5 Gh |
| Status Indicator | Activity Status |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1X <br/>IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.3at <br/>IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>Web Interface <br/>Dual Band <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>Beamforming technology <br/>MU-MIMO <br/>Airtime Fairness |
| Antenna | Internal |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power over Ethernet | Vanjsko<br/>DC 48 V |
| Boja | White |
| Dodaci | User Guide <br/>Mount kit |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button |
| Dubina (mm) | 181.5 mm |
| Visina (mm) | 37.1 mm |
| Širina (mm) | 205.5 mm |
| Max. radna temperatura okoline | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 340 mm |
| Širina (mm) | 228 mm |
| Visina (mm) | 65 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.7 kg |
| Neto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 475 mm |
| Širina kutije (mm) | 360 mm |
| Visina kutije (mm) | 355 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4895252500509 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, Passive PoE Supported, Centralized Management, Captive Portal, AP Mode, Multi-SSID, Cluster mode, Rogue AP Detection, 2*4dbi Internal Anntenna
106,60 KM Original price was: 106,60 KM.90,60 KMCurrent price is: 90,60 KM. PDV
TP-Link EAP225 AC1350 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point,450Mbps at 2.4GHz + 867Mbps at 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 1 G LAN, 802.3af PoE,Centralized Management,Band Steering,Load Balance,Rate Limit,Captive Portal,4 In.Ant.,Ceiling/Wall
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
AC1350 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi Access Point PORT: 1× Gigabit RJ45 PortSPEED: 450 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHzFEATURE: 802.3af PoE and Passive PoE (Power Adapter is not included), 3× Internal Antennas, Mesh, Seamless Roaming, MU-MIMO
SKU:
1196EAP223
210,07 KM Original price was: 210,07 KM.178,57 KMCurrent price is: 178,57 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
