| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wireless |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Number of Ports | 1 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Vrsta | Vanjski |
| Brzina prijenosa | 1000 Mbps |
| Frekvencija | 5 GHz |
| Encryption Algorithm | 128-bit WEP <br/>64-bit WEP <br/>WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3ab |
| Networking Features | Access Control List |
| Antenna | Vanjski |
| Standardi | CE, FCC, RoHS |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows 98SE <br/>Microsoft Windows NT <br/>Microsoft Windows XP <br/>Novell Netware <br/>Unix <br/>Microsoft Windows Vista <br/>Microsoft Windows 7 <br/>Microsoft Windows 8 |
| Napajanje | Interni |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 76.4 mm |
| Visina (mm) | 66.5 mm |
| Širina (mm) | 163 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 13 kg |
| Količina u kutiji | 24 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 6935364092382 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz, 2 × Internal Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Tri-Core CPU, 1024 QAM, Wall Plugged, Tether App, WPS, RE/AP Mode, OneMesh, Beamforming, MU-MIMO, OFDMA
152,35 KM Original price was: 152,35 KM.129,50 KMCurrent price is: 129,50 KM. PDV
AC1750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 10/100/1000M LAN, Ranger Extender button, Range extender modeпјЊwith 3 fixed Antennas
SKU:
1196RE450
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
