| Model | AAPF3 |
| Naziv | Filter Hepa H13 for Air Purifier AP3 |
| Accessory Name | AAP0003 filter H12, activated carbon granules, HEPA, Φ195*60mm, NW 0.37Kg |
| Kompatibilni proizvodi | AP3 AP3 |
| Značajke | 3-in-1 HEPA filter<br/>Replace once in 3 months<br/>Pre-filter captures large particles, such as pet hair and dust<br/>Carbon filter removes VOCs from the air, including smoke and smog<br/>HEPA filter captures 99.95% of the extremely small particles, like mold, pollen, bacteria<br/>Designed to fit AENO Air purifier AAP0003 |
| Diameter | 195 mm |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Težina | 0.37 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 195 mm |
| Širina (mm) | 195 mm |
| Visina (mm) | 70 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.37 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 410 mm |
| Širina kutije (mm) | 410 mm |
| Visina kutije (mm) | 320 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.2 kg |
| Težina kartona | 0.13 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 16 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010836 |
TP-Link Tapo C630 KIT Solar-Powered Pan/Tilt Security Camera Kit, 3K 5MP (2880x1620), 2.4 GHz, 6700mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W), Pan/Tilt, Non-Stop Power, AI Tracking, 24/7 Continuous Capture, Color Night Vision
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
Anker Power Bank (20K, 30W) Black
93,21 KM Original price was: 93,21 KM.79,23 KMCurrent price is: 79,23 KM. PDV
AENO Air Purifier AAP0003 filter H13, activated carbon granules, HEPA, Φ195*60mm, NW 0.37Kg
SKU:
1196AAPF3
48,56 KM Original price was: 48,56 KM.41,27 KMCurrent price is: 41,27 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
