| Model | SC3 |
| Naziv | Cordless vacuum cleaner SC3 |
| Model | SC3 |
| Artikl | ASC0003 |
| Appliance Type | Vacuum Cleaner |
| Kind of Appliance | Vacuum Cleaner – Cordless Handheld |
| Vacuum Cleaner Type | Cordless Vacuum Cleaner |
| Dust Capacity (l) | 500 ml |
| Značajke | Long-life hit-resistant plastic<br/>High Autonomy: up to 45 min runtime on one charge<br/>Maneuverable for hard-to-reach places<br/>Washable MIF Filter: easy to clean<br/>Constant suction power even if the dust cup is full<br/>LED Ilumination: to track dust in dark areas<br/>Powerfull: 28000 Pa, Turbo mode<br/>Ultralight: just 1.4 kg for comfort use<br/>Perfect for car cleaning at any time and place<br/>Anti-winding hair system: no hair on the brush<br/>Adaptive motorized turbo brush: for effective cleaning of any floor surfaces<br/>Included accessories: Round brush, CreviСЃe brush, Wall-mount charger, MIF filter<br/>3 modes: turbo, medium, eco<br/>Digital display: indicates the mode and battery charge<br/>Wall-mounted СЃharging station: easy to store<br/>Quite operation: 60 dB only<br/>Easy to clean dust cup |
| Vacuum Cleaner Filter | Washable MIF filter |
| Runtime (minute) | 45 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 60 dB |
| Charging Time (hour) | 4 h |
| Materijal | ABS Plastic |
| Compatible Accessories | ASCF3 – filter |
| Standardi | CE, ROHS |
| Max. Suction Power (W) | 110 w |
| Suction (kPa) | 28 kPa |
| Main Motor Power (W) | 250 W |
| Dodaci | Aluminum Tube <br/>Electric Main Turbo-Brush with Lighting <br/>Round Brush <br/>Crevice Brush <br/>Screws + Patches for Mounting <br/>Wall-mounted Charger |
| Color | Grey |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazna struja | 0.4 A |
| Potrošnja | 250 W |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Broj ćelija | 6 |
| Kapacitet baterije | 44.4 Wh |
| Output Voltage | 22.2 V |
| Battery Notes | UN Number: 3481<br/>Packing Instruction IATA: The gross weight of the package does not exceed 30kg.<br/>Battery is NOT built inside<br/>Battery performance: 2000 mAh<br/>Battery weight: 0.48 kg |
| ABS417 | 500.08g Recycle |
| MABS 558 | 10g Not Recycle |
| Anti-fire ABS | 46.1g Recycle |
| TPE65℃ | 4g Not Recycle |
| Širina (mm) | 1060 mm |
| Visina (mm) | 218 mm |
| Dubina (mm) | 230 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 615 mm |
| Širina (mm) | 250 mm |
| Visina (mm) | 120 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.8 kg |
| Neto težina (kg) | 2.35 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 625 mm |
| Širina kutije (mm) | 260 mm |
| Visina kutije (mm) | 135 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.25 kg |
| Težina kartona | 0.45 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010942 |
Anker SOLIX Powerstation F3800 - 3840Wh
6.938,65 KM Original price was: 6.938,65 KM.5.897,85 KMCurrent price is: 5.897,85 KM. PDV
AENO Table Blender-Soupmaker TB2: 800W, 35000 rpm, boiling mode, high borosilicate glass cup, 1.75L, 6 automatic programs, preset time, LED-display
258,16 KM Original price was: 258,16 KM.219,43 KMCurrent price is: 219,43 KM. PDV
AENO Cordless vacuum cleaner SC3: electric turbo brush, LED lighted brush, resizable and easy to maneuver, 250W
SKU:
1196ASC0003
463,25 KM Original price was: 463,25 KM.393,76 KMCurrent price is: 393,76 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
