| Model | RC3S |
| Naziv | Robot Vacuum Cleaner RC3S |
| Model | RC3S |
| Artikl | ARC0003S |
| Appliance Type | Robot Vacuum Cleaner |
| Vacuum Cleaner Type | Robotic Vacuum Cleaner |
| Dust Capacity (l) | 600 ml |
| Water tank capacity | 350 ml |
| Značajke | Operating from any place in the world: user-friendly AENO app<br/>Voice control: Alexa, Siri, Google assistant<br/>Smart scenario builder<br/>Efficient wet cleaning: 3 modes of electronic water flow (low, medium, high)<br/>Cleaning all types of floor surfaces<br/>Virtual walls building<br/>Cleaning shedule: once set up – always clean<br/>Reliable Japanese Nidec motor<br/>Effective daily cleaning of pet hair<br/>600 ml enlarged dust tank<br/>2-in-1: wet and dry vacuum cleaner<br/>Powerful: 2500 Pa, turbo mode<br/>Precise room mapping: LiDAR and 15 pair of sensors, including: infrared, collision, anti-fall, gyro, anti-bump<br/>Split, combine and name rooms on the map: save up to 5 room maps<br/>Suction Power Adjustment: low, medium, turbo<br/>Up to 130 minutes of cleaning without recharging<br/>Up to 150 m2 wet cleaning without water refill<br/>Modes: turbo, spot, single room<br/>Wide range of ways to control: app, device buttons, voice assistants<br/>High step overcoming – 18 mm<br/>All consumables always available: side brushes, HEPA 12 filter<br/>Continuing cleaning from the same place<br/>Regular cleaning in hard-to-reach places: only 9.6 cm high<br/>Spare accessories included: +2 side brushes; +1 Fabric Mop; +1 HEPA 12 filter<br/>Cleaning history always available<br/>Easy-to-clean: removable main brush (cleaning tool included)<br/>Voice guidance with sound volume control<br/>350 ml enlarged water tank<br/>Automaticly recharges: will return to the charging dock, when the battery is low |
| Vacuum Cleaner Filter | Pre filter & HEPA 12 filter |
| Runtime (minute) | 130 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 65 dB |
| Charging Time (hour) | 5 h |
| Cord Length (m) | 1.5 m |
| Materijal | ABS Plastic<br/>Glass |
| Compatible Accessories | ARCF2-3 – Hepa Filter<br/>ARCSB2-3 – Side Brush<br/>ARCMB2-3 – Main Brush |
| Standardi | CE, ROHS |
| Suction (kPa) | 2.5 kPa |
| Dodaci | Water Tank <br/>4 x Side Brush <br/>Cleaning Tool <br/>Main Brush <br/>2 x Fabric Mops <br/>Dust Tank <br/>Charger with Adaptor <br/>2 x HEPA 12 Filter & pre filter <br/>Cord with Adaptor |
| Color | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 40 °C |
| Min. neradna temperatura | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 85 % |
| Max. neradna vlažnost | 85 % |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Output Voltage | DC 19 V |
| Potrošnja | 28 W |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Broj ćelija | 4 |
| Kapacitet baterije | 44.4 Wh |
| Output Voltage | 14.8 V |
| Battery Notes | UN Number: 3481<br/>Battery weight: 0.195 kg<br/>Packing Instruction IATA: The goods arepackaged accordingto the PackagingInstruction PI 966 or PI 967<br/>Battery is built inside<br/>Battery performance: 3000 mAh |
| Širina (mm) | 330 mm |
| Visina (mm) | 96 mm |
| Dubina (mm) | 330 mm |
| Težina | 2.7 kg |
| Širina (mm) | 130 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Dubina (mm) | 130 mm |
| Težina | 0.19 kg |
| Power Station | 130 mm x 80 mm x 130 mm, 0.19 kg |
| Vacuum Cleaner | 330 x 96 mm, 3 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 557 mm |
| Širina (mm) | 385 mm |
| Visina (mm) | 144 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.5 kg |
| Neto težina (kg) | 3.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 570 mm |
| Širina kutije (mm) | 310 mm |
| Visina kutije (mm) | 405 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.14 kg |
| Težina kartona | 1.9 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485011369 |
Anker SOLIX Powerstation F3800 - 3840Wh
6.938,65 KM Original price was: 6.938,65 KM.5.897,85 KMCurrent price is: 5.897,85 KM. PDV
AENO Table Blender-Soupmaker TB2: 800W, 35000 rpm, boiling mode, high borosilicate glass cup, 1.75L, 6 automatic programs, preset time, LED-display
258,16 KM Original price was: 258,16 KM.219,43 KMCurrent price is: 219,43 KM. PDV
AENO Robot Vacuum Cleaner RC3S: wet & dry cleaning, smart control AENO App, powerful Japanese Nidec motor, turbo mode
SKU:
1196ARC0003S
679,24 KM Original price was: 679,24 KM.577,35 KMCurrent price is: 577,35 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
10
People watching this product now!
