| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2077717">2077717</a> |
| Vrsta ekrana | QD – OLED |
| Dijagonala | 31.5" |
| Vidljiva dijagonala | 31.5" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.1814 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 3840×2160 |
| Osvježavanje | 165 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 370 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 165 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 1000 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Površinska obrada | Anti-Reflection, Hard Coating 2H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | Frameless Display, Flicker-free Technology, UHD, NVIDIA G-SYNC, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, DisplayHDR 400 |
| Gamut | sRGB 100%, DCI-P3 99%, Adobe RGB 97.5% |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 8 W |
| Izlazna snaga | 16 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.1 Gen 1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| USB | 1 (USB Type B) |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 123 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | G |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2077717">2077717</a> |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel, USB Type B to Type A Cable |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 106.5 mm |
| Visina (mm) | 420.8 mm |
| Širina (mm) | 717.3 mm |
| Težina | 7.4 kg |
| Dubina (mm) | 316.8 mm |
| Visina (mm) | 635.9 mm |
| Širina (mm) | 717.3 mm |
| Težina | 10.23 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 900 mm |
| Širina (mm) | 507 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 13.39 kg |
| Neto težina (kg) | 10.23 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986112468 |
AOC Monitor AG256FS IPS 1920x1080, 24.5" 390Hz 0.3ms
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AOC Agon PRO AG326UD 31.5" QD-OLED Gaming Monitor, 4K UHD 3840×2160, 165Hz, 0.03ms, DisplayHDR 400, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, USB hub, Full Ergo, Speakers
SKU:
1196AG326UD
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
