| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1859769">1859769</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2745 mm |
| Pixel Density | 93 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 115 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, White-LED Backlight, Plug & Play, Ultra Narrow Bezel, Flicker-free Technology, AMD Adaptive Sync Technology |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 32 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1859769">1859769</a> |
| Kabeli | Strujni kabel, HDTV Cable |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Dubina (mm) | 44.6 mm |
| Visina (mm) | 316.2 mm |
| Širina (mm) | 542.4 mm |
| Težina | 2.65 kg |
| Dubina (mm) | 202.3 mm |
| Visina (mm) | 412.1 mm |
| Širina (mm) | 542.4 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 614 mm |
| Širina (mm) | 394 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.65 kg |
| Neto težina (kg) | 2.97 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 126 mm |
| Širina kutije (mm) | 614 mm |
| Visina kutije (mm) | 394 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986151481 |
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920x1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
AOC Monitor 24B3HA2 23.8” IPS, 16:9, 1920×1080, 100Hz, 1ms, 250 cd/m2, 1000:1, VGA, HDMI, VESA, Ultra Narrow, 2 W x 2, Black, VESA 3y
SKU:
119624B3HA2
200,74 KM Original price was: 200,74 KM.170,62 KMCurrent price is: 170,62 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
