| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2280852">2280852</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2745 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 200 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 230 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 200 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, NVIDIA G-SYNC, Motion Blur Reduction, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 19 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | E |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2280852">2280852</a> |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 50.62 mm |
| Visina (mm) | 324.84 mm |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Težina | 2.64 kg |
| Dubina (mm) | 177.39 mm |
| Visina (mm) | 434.5 mm |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Težina | 3.43 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 610 mm |
| Širina (mm) | 395 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.63 kg |
| Neto težina (kg) | 3.43 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986142991 |
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920x1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
AOC Monitor Gaming 24G4HRE 24" (23.8") Fast IPS, 1920×1080, 200Hz, 0.5ms MPRT (1ms GtG), 300 cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, HDR10, 2x HDMI, 1x DP, Speakers, Tilt
SKU:
119624G4HRE
278,54 KM Original price was: 278,54 KM.236,76 KMCurrent price is: 236,76 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
