| Model | WS-302 |
| Naziv | CANYON wireless charger WS-302 15W 3in1 Black |
| Vrsta napajanja | Induction Charger |
| Napajanje | Vanjski |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 3in1 |
| Input Voltage | DC 9/12 V |
| Ulazna struja | 2.7 A |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | USB Type C |
| Izlazna snaga | 15 W |
| Zaštita strujnog kruga | Over Voltage <br/>Over Temperature <br/>Over Current |
| Značajke adaptera i napajanja | Qi Standard Support |
| Boja | Crna |
| Material | ABS Plastic |
| Kabeli | USB Type A to Type C Cable |
| Dužina kabela | 1.2 m |
| Kompatibilni proizvodi | Apple Watch / iPhone / Airpods / All QI-enabled devices/Smart Watches : Products made after November 2021 (S/N higher than D450114600001) – compatible with iWatch 3-8 series |
| Kompatibilni proizvodi (2) | Products made by November 2021 (S/N lower than D450114600001) – compatible with iWatch 1-6/SE series |
| Komplet sa | QC18W EU plug |
| Dubina (mm) | 136 mm |
| Visina (mm) | 136 mm |
| Širina (mm) | 101 mm |
| Težina | 226.5 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 146 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 148 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.372 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 480 mm |
| Širina kutije (mm) | 390 mm |
| Visina kutije (mm) | 320 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.39 kg |
| Težina kartona | 0.08 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 36 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010379 |
| Dimenzije pakiranja | 125x148x146 mm |
| Težina | 0.372 kg |
| Težina paketa | 13.39 kg |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 24 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 864 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1000x1430x1200 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 36 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 1296 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1000x2070x1200 mm |
