| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator <br/>Tipka za napajanje <br/>RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX<br/>Micro ATX<br/>Mini ATX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 10 |
| Max. ventilatora | 10 count |
| Kol. ventilatora | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 180 mm |
| Max. dužina kartice | 400 mm |
| Značajke | Podržava vodeno hlađenje <br/>With Window <br/>Ukolnjivi filteri za prašinu <br/>RGB ventilatori <br/>Vertical GPU Mounting Support |
| Boja | Pink |
| Dubina (mm) | 415 mm |
| Visina (mm) | 400 mm |
| Širina (mm) | 300 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 487 mm |
| Širina (mm) | 421 mm |
| Visina (mm) | 543 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.78 kg |
| Neto težina (kg) | 7.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.78 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778360 |
