| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 32" |
| Vidljiva dijagonala | 31.5" |
| Radijus | 1800R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2724 mm |
| Pixel Density | 93 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 165 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 250 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 165 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable |
| Značajke | HDCP Ready, Edge LED, Flicker-free Technology, Curved Technology, QHD, AMD FreeSync Technology, ComfortView |
| Gamut | sRGB 99% |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI 2.0 | 2 (HDMI (Type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Max. ulazna struja | 1.6 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 26 W |
| Max. potrošnja energije | 550 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list, Podizač postolja, Postolje |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 82.39 mm |
| Visina (mm) | 424.2 mm |
| Širina (mm) | 708.76 mm |
| Težina | 7.44 kg |
| Dubina (mm) | 237.61 mm |
| Visina (mm) | 455.98 mm |
| Širina (mm) | 708.76 mm |
| Težina | 10.16 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
DELL Monitor S-series S3222DGM Curved 31.5", 2560×1440, QHD, 3H Antiglare, 16:9, 3000:1, 350 cd/m2, AMD FreeSync Premium, 2ms/1ms, 178/178, DP, HDMI, Audio line-out, Tilt, Height Adjust, 3Y
SKU:
1196S3222DGM-56
0,00 KM PDV
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
