| Mounting Hardware Type | Stand |
| Parent Products | OptiPlex Micro Form Factor All-in-One |
| Ergonomic Features | Tilt |
| Maximum Tilt Angle | 21° |
| Minimum Tilt Angle | -5° |
| Minimum Diagonal Length | 19" |
| Maximum Diagonal Length | 27" |
| Maximum Screen Weight | 5.7 |
| Package Type | Box |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 5 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 5 kg |
| Pack Weight (kg) | 5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 5 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 5 kg |
| Packs in Box | 1 |
