| Series | PowerEdge |
| Model | PowerEdge R260 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 787 mm |
| Pack Width (mm) | 595 mm |
| Pack Height (mm) | 257 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 18.82 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 18.82 kg |
| EAN Code | 0 |
Lenovo ThinkSystem ST50 V3,Intel Xeon 6315P (4C 2.8GHz 55W), 1x32GB TruDDR5 5600MHz (2Rx8) ,SW RAID,1x500W Platinum,3yr warranty
4.333,74 KM Original price was: 4.333,74 KM.3.683,67 KMCurrent price is: 3.683,67 KM. PDV
Dell PowerEdge R360, Xeon 6315P, 4x 3.5" Chassis, 2TB SATA, 16GB DDR5 5200MT/s, 700W, ReadyRails, Broadcom 5720 DP 1Gb On-Board LOM, Perc H355, iDRAC Enterprise 16G, 3Y Parts Only
6.769,04 KM Original price was: 6.769,04 KM.5.753,69 KMCurrent price is: 5.753,69 KM. PDV
Dell PowerEdge R260, Xeon 6325P (3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo) , 6x 2.5" Chassis, 480GB SSD SATA RI, 16GB UDIMM DDR5 5600MT/s, Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, Single 700W, 1U/2U 2/4-Post Static Rails, PERC H355 Adapter LP, 3Y Parts Only
SKU:
1196PROMO_R260_SPL2-56
7.220,30 KM Original price was: 7.220,30 KM.6.137,26 KMCurrent price is: 6.137,26 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
