| Serija | ThinkSystem |
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 315 mm |
| Širina (mm) | 170 mm |
| Visina (mm) | 376 mm |
| Bruto težina (kg) | 13.5 kg |
| Neto težina (kg) | 11.96 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 13.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
