| Series | ThinkSystem |
| Model | ThinkSystem ST45 V3 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 316 mm |
| Pack Width (mm) | 170 mm |
| Pack Height (mm) | 376 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 9.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.5 kg |
2.909,91 KM Original price was: 2.909,91 KM.2.473,43 KMCurrent price is: 2.473,43 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
| Series | ThinkSystem |
| Model | ThinkSystem ST45 V3 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 316 mm |
| Pack Width (mm) | 170 mm |
| Pack Height (mm) | 376 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 9.5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.5 kg |
No account yet?
Create an Account
1 na zalihi