| UPS Technology | Line Interactive |
| Output Power Capacity | 480 W |
| Maximum Electrical Power Rating | 900 VA |
| Nominal Output Voltage | 220/230/240 V |
| Certifications | EN IEC 62040-1:2019 ; EN 62040-2:2006 ; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021 ; CE ; EAC ; UKCA ; Cm ; Ukr |
| Voltage Phase | Single |
| Status Notification Method | LED |
| Power Features | Automatic Voltage Regulator |
| Maximum Output Voltage | 240 V |
| Minimum Output Voltage | 220 V |
| Output Power Connectors Quantity | 4 |
| Output Power Connectors Type | IEC-320 C13 |
| Maximum Input Voltage | 300 V |
| Minimum Input Voltage | 140 V |
| Maximum Input Frequency | 65 Hz |
| Minimum Input Frequency | 46 Hz |
| Battery Backup Time at Full Load | 24 min |
| External Color | Black |
| Mounting Capability | Desktop |
| Included Accessories | Documentation |
| Depth (mm) | 148 mm |
| Height (mm) | 288 mm |
| Width (mm) | 100 mm |
| Nominal Weight | 5.3 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 8 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Eaton UPS 5E700UD Gen2 700VA/360W, Tower, Line Interactive, 2 x SCHUKO Outputs; 1 USB port, Constant battery recharge, cold start, Typical Backup 1 PC - 14 min; 2yr warranty
186,73 KM Original price was: 186,73 KM.158,72 KMCurrent price is: 158,72 KM. PDV
Eaton 5P Gen2 UPS, 1550 VA, 1350 W, Tower, Sine wave, Line interactiv, Input C14, Outputs (8) C13, warranty 3 year on electronics, 2 year on battery.
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
Eaton UPS 5E900UI Gen2 900VA/480W, Tower, Line Interactive, 4 x C13;Outputs; 1 USB port, Constant battery recharge, cold start, Typical Backup 1 PC – 24 min; 2yr warranty
SKU:
11965E900UI
225,63 KM Original price was: 225,63 KM.191,79 KMCurrent price is: 191,79 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
