| UPS Technology | Line Interactive |
| Output Power Capacity | 1350 W |
| Maximum Electrical Power Rating | 1550 VA |
| Nominal Output Voltage | 200/208/220/230/240 V |
| Standardi | IEC/EN 62040-1; IEC/EN 62040-2; IEC/EN 62040-3; UL 1778; CSA-C22.2; CE; UKCA; Cm; Ukr; KCC; cTUVus; BIS |
| Voltage Phase | Single |
| Status Notification Method | LCD |
| Power Features | Automatic Voltage Regulator<br/>Advanced Battery Management (ABM) |
| Output Waveform | Sinewave |
| Maximum Output Voltage | 240 V |
| Minimum Output Voltage | 200 V |
| Maximum Output Frequency | 60 Hz |
| Minimum Output Frequency | 50 Hz |
| Output Power Connectors Quantity | 6 |
| Output Power Connectors Type | IEC-320 C13 |
| Max. ulazni napon | 294 V |
| Min. ulazni napon | 150 V |
| Max. ulazna frekvencija | 70 Hz |
| Min. ulazna frekvencija | 47 Hz |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | IEC-320 C14 |
| Battery Location | Plug-in modul |
| Baterija | 1 |
| Maximum Battery Supported Quantity | 1 |
| Kapacitet | 9 Ah |
| Battery Backup Time at Half Load | 13.5 min |
| Battery Recharge Time | 2 min |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 0 % |
| Tipična radna razina buke | 35 dB |
| Boja | Crna |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1 U |
| Dodaci | Rack Mounting Kit <br/>Cable Locking Systems <br/>Brzi priručnik <br/>Sigurnosni list |
| Kabeli | USB kabel <br/>2 x Power Cables |
| Dubina (mm) | 555 mm |
| Visina (mm) | 43.2 mm |
| Širina (mm) | 438 mm |
| Težina | 18.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 21 kg |
| Neto težina (kg) | 19 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 21 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Eaton 5P Gen2 UPS, 1550 VA, 1350 W, Tower, Sine wave, Line interactiv, Input C14, Outputs (8) C13, warranty 3 year on electronics, 2 year on battery.
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
Eaton UPS 5PX Gen2 3000VA/3000W; 3U; Rack/Tower; Line Interactive; Input C20; Output C13x 8, 1x C19; LCD display; USB port; Serial port (RS232); Dry contacts (3 outputs, 1 input, optocoupler, DB9); Network card slot; Rack-mounting kit; 3Yr on electronics, 2yrs on battery
3.812,45 KM Original price was: 3.812,45 KM.3.240,58 KMCurrent price is: 3.240,58 KM. PDV
Eaton UPS 5P1550i Gen2, Line interactive, Rack 1U, 1550VA/1350W,Input C14, Outputs 6 x C13, USB port, Serial port, Rail kit, 2 x IEC-IEC cables, Network card slot, Warranty 3yr on electrenoci, 2yr on battery
SKU:
11965P1550IRG2
2.176,98 KM Original price was: 2.176,98 KM.1.850,44 KMCurrent price is: 1.850,44 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
