| EPREL | 446730 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2744 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 80 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Display Surface | Matt Type |
| OSD Languages | Dutch, English, French, German, Japanese, Polish, Russian |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology |
| Gamut | sRGB 99%, NTSC 72% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 16 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub, Full HD kamera |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | VESA DDC 2B, VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 6.5 kg |
| Neto težina (kg) | 5.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.5 kg |
| Težina kartona | 1.4 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570118458 |
AOC Agon PRO AG326UD 31.5" QD-OLED Gaming Monitor, 4K UHD 3840x2160, 165Hz, 0.03ms, DisplayHDR 400, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, USB hub, Full Ergo, Speakers
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
IIYAMA Monitor LED XUB2490HSUC-B1 24" ETE IPS, 1920×1080, Webcam 1080P Auto Focus, 13cm Height Adj. Stand, Pivot, 5ms, 250 cd/m², Speakers, HDMI, DisplayPort, USB2.0 port
SKU:
1196XUB2490HSUC-B1
427,93 KM Original price was: 427,93 KM.363,74 KMCurrent price is: 363,74 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
19
People watching this product now!
